TERAPIE


Absolvovala jsem   Systemic management - roční studium v trvání 170 hodin v Institute of systemic coaching , Praha ( Extima Group) , kde jsem se naučila pokládat otázky,  dívat se na věci z různých úhlů pohledů, reflektovat, co dělám a proč, zda např. zkompeteňtuji, motivuji  nebo pečuji atd. , ale  největší praxí / zkušeností  je mi  sám život . Rozumět sama sobě, být  k sobě vlídná, stát si za sebou, nastavit si hrance, nezhroutit se, ale najít v sobě vnitřní sílu, abych ustála, posílit svého ducha , objevit svůj skrytý potenciál, přijmout se v dobrém i špatném, dát sama sebe na první místo a asi je toho mnohem víc, ale teď právě mně nic nenapadá ( nebo už nechce napadat ?)   

Mohu být nápomocná jen s tím, co jsem já sama prožila a co mně zafungovalo  nebo také nezafungovalo.   Někdy stačí jedna jediná věta, která zarezonuje, zapadne do skládačky.  Určitě nemám patent na rozum . Respektuji každého jako jedinečnou bytost , se svojí vlastní cestou .

Naslouchám. Ptám se. Podporuji ve vás váš vlastní potenciál. Jestli přijde něco více, v podobě intuitivního  vnímání , energie Lásky , to si netroufám říci, ale  i to je možné. Můžeme meditovat, naučit se čistící techniky , můžeme propojit s Acces Bars. Můžeme vše, co si dovolíme, aby k nám přišlo a aby se dělo.   

Nic není neměnné, vše je v neustálém pohybu a vše, co se nám děje , má určitý smysl.

Každý náš den, může být změnou. Vždy máme volbu.

Přeji si, ať z každé ženy vykvete ta nejkrásnější voňavá růže, která si přitáhne toho  nejskvělejšího zahradníka.   

Dejme prostor otázkám bez odpovědi - i to je cesta .

Co dalšího je ještě možné ? Jak to může být ještě lepší ? Jak se to zlepší ?

Jsem zvědavá , kolik duší má esence zavolá ?

Jsem zvědavá, kolik bytostí v ženském těle přijde si plout na vlně změny  ? 

Jsem zvědavá, jak šťastné můžeme být ?

Jsem zvědavá, co všechno se dá vytvořit ?