Masáž 5 ti kontinentů 


Nabízím vám  jedinečnou  MASÁŽ 5 TI KONTINENTŮ 

ZE SRDCE DO SRDCE

Masáž má svou vlastní energii , která je výsledkem vývoje a zaměření jejich jednotlivých sekvencí. Dokáže synergicky spojit  několik masérských  technik dohromady ( Lomi-Lomi-kalifornská-švédská-ajurvédská-tuina)  a kombinuje masáž, aromaterapii a energii magnetismu. Vše v rytmu a energii Srdce, které její účinky 1000xnásobí. 

Masáž 5 kontinentů je technika spojená s vnitřní léčivou energií, jež umožňuje jemně aktivovat celé tělo a která probouzí přirozené léčebné procesy a odstraňuje nepříjemné emoční vzpomínky i toxiny. 

Tato biodynamická masáž zprostředkuje probuzení vitální síly (kundalini) podél páteře a nasměruje ji do srdce. Působí jako psychoterapie pro tělo, přináší regeneraci a rozvoj, postupně otevírá paměť našeho těla, čistí stará traumata a dovoluje volnému oběhu energie.  Poskytuje viditelné fyzické i psychické zklidnění.  Masáž 5 kontinentů umožňuje krok za krokem znovu získat sebevědomí, vitalitu, obnovit sebeúctu, pocit klidu, radosti ze života a zejména harmonizovat emoční zátěž, která blokuje naši energii.

V různých fázích masáže se využívají specifické přípravky z éterických olejů, které mají blahodárné účinky  - nejprve pro detoxikaci    (dynamičtější část)  a poté pro celkovou relaxaci, zklidnění, revitalizaci a stimulaci imunitního systému ( klidná relaxační část)  .

Jedná se o celotělovou masáž   spojenou s aromaterapií a energií magnetismu

  Délka 90 minut +  15 minut relaxNechte se hýčkat v harmonickém prostředí, za doprovodu hudby, jemnými masážními hmaty v rytmu vašeho srdce, za použití speciálních směsí nejkvalitnějších esenciálních olejů, namíchaných přímo pro tuto masáž , s vůni, která , otevírá všechny vaše smysly a dostává vás do stavu blaženosti.

Užijte si v klidu a harmonii váš čas, který v právě tady a teď svému tělu věnujete . Milé ženy, po masáži si dopřejte " nic nedělání" a nechte ve vašem těle vše doznít.

Magická alchymie olejů spočívá v důmyslném složení, vyvinutém s respektem k různému dávkování podle síly každého éterického oleje.  Oleje jsou velmi harmonicky koncipované a nádherně voní.

Rozmarýn -Ekalyptus -Niaouli - Citron -  Cypřiš - Levadule - Tea tree - Máta  - Detoxikační směs, která pomáhá odvézt z těla i života vše nepotřebné

Ylang-ylang - Kakkost-Levandule - Zázvor - Sladký pomeranč - Ravensara - Myrha - Skořice - Saturejka- Směs aktivuje relaxaci, zklidnění, revitalizaci a stimuluje imunitní systém

Nosným olejem je směs rostlinných olejů, které můžeme nazvat " tekutým zlatem"   - meruňkový olej, mandlový olej, makadamiový, avokádový  a arganový olej.

Při masáži 5 kontinentů se používá koncentrace 10-20% esenciálních olejů v rostlinných směsích olejů. Dostáváte tak v maximální možné míře výhody z esenciálních i nosných olejů, které se vzájemně doslova násobí.


Meruňkový olej má velmi jemnou a lehkou strukturu, nenápadné ořechové aroma a světlou zlatavou barvu. Je vhodný pro všechny typy pleti, zejména citlivou a suchou. Rychle se vstřebává. Je regenerační, antiseptický, antioxidační a antibakteriální. Meruňkový olej předchází předčasnému stárnutí, zjemňuje, hydratuje a zklidňuje suchou a podrážděnou pokožku. Je vhodný pro každodenní použití. Zejména v péči o jemnou okolooční oblast. Při pravidelném používání pomáhá omezovat tmavé kruhy a viditelné otoky, posiluje samotnou pokožku a omezuje výskyt drobných vrásek. Vyživuje a uklidňuje pokožku vystavenou nadměrnému opalování.Vysoký obsah vitaminu E v meruňkovém oleji blokuje působení škodlivých volných radikálů, čímž zpomaluje proces stárnutí pleti. Zabezpečuje tvorbu kolagenu, díky němuž je kůže elastická. Současně je vitamin E přirozeným konzervačním prostředkem prodlužujícím trvanlivost produktu.Ve vlasových zábalech a maskách podporuje zdraví a růst vlasů. Dodává jim lesk a jemnost. Může být použit samostatně nebo jako základní olej. Nedoporučuje se pro mastnou pleť se sklonem k tvorbě akné. Mohl by ji zbytečně zatěžovat.

Mandlový olej je svým složením velice blízký lidské pokožce, proto je jeho velmi oblíben v péči o pleť a to zejména o pleť sušší, citlivou, o pleť se sklony k červenání, svědivosti či olupování. Lze jej však použít na jakoukoli pleť a používá se s oblibou také v péči o pleť dětskou, které přináší zklidnění při podráždění od plenek. Olej se rychle vstřebává, na pokožce nezanechává pocit mastnoty, neucpává póry a nevyvolává alergické reakce.Řadí se mezi nejcennější a nejpoužívanější rostlinné oleje. Vhodný na všechny typy pleti. Je vhodný ke každodenní péči o pokožku, kterou zjemňuje a zvláčňuje, Výborně ji regeneruje po opalování, po zhojených popáleninách a pomáhá udržovat její zdravý vzhled. Obsahuje vitamíny A, E, F, z minerálů především draslík, vápník, hořčík aj. Mandlový olej patří k nejpoužívanějším při aromaterapeutických masážích a je důležitou složkou kvalitních masážních a tělových olejů.

Makadamiový olej dokonale regeneruje, hydratuje a zvyšuje pevnost a elasticitu kůže. Pečuje o suchou, popraskanou pokožku a zanechává ji vláčnou. Výjimečně výživný rostlinný olej s vysokým obsahem kyseliny palmitoolejové. Bývá nedílnou součástí nejkvalitnějších základních masážních směsí. Vhodný je k masážím i každodenní péči o pokožku. Obsahuje vitamíny A, B a E. Má skvělé regenerační účinky, podporuje schopnost přirozené hydratace kůže a napomáhá udržovat její pružnost, vláčnost a elasticitu. Šetrně a účinně pečuje o jemnou a citlivou dětskou pokožku. Hodí se i k ošetření oslabených vlasů.

Arganový olej je ideální v péči o přesušenou pokožku se sklony k zarudnutí. Pomáhá zamezit tvorbě vrásek a dalším příznakům stárnutí pleti. Je přezdívaný marockým klenotem pro hebkou pleť bez vrásek. Jedná se o velmi vzácný olej s antioxidačními účinky obsahuje nezvykle vysoké množství přírodního vitamínu E, který chrání pokožku před volnými radikály. Olej vyživuje a hydratuje všechny typy pleti. Blahodárně působí na pokožku se sklonem k zarudnutí, vysušenou i jinak problematickou. Vhodný je proti předčasnému stárnutí pokožky i na vrásky. Je mimořádně vhodný i pro jemné oční okolí, nevyvolává nežádoucí projevy. Pár kapek oleje můžete přidat i do vašeho oblíbeného krému ke zvýšení jeho účinnosti. Olej má výrazné zvláčňující účinky, pleť zjemňuje, zachovává její pružnost, vhodný je i na pokožku se sklonem k tvorbě strií a po holení.

Avokádový olej zklidňuje svědivou pokožku, zmírňuje pocity pnutí, zamezuje tvorbě šupin a pokožku do hloubky hydratujePro suchou, velmi citlivou a problematickou pokožku. Podporuje její obnovu a regeneraci, vyživuje ji, promašťuje a pomáhá udržovat její elasticitu (změkčuje ztvrdlou kůži). Po zahřátí je výborný jako pleťová maska pro pleť s akné. Olej podporuje fyziologickou obnovu a pomáhá udržovat její zdravý vzhled. Obsahuje vitamíny A, E, D, lecitin a řadu minerálů.

Reference