MASÁŽ 5 KONTINENTŮ

Jedná se o celotělovou masáž, která  má svou vlastní energii . Dokáže synergicky spojit několik masérských technik dohromady ( Lomi-Lomi-kalifornská-švédská-ajurvédská-tuina) a zkominovat  masáž, aromaterapii a energii magnetismu.

Délka 90 minut + 15 minut relax

Masáž 5 kontinentů je technika spojená s vnitřní léčivou energií, jež umožňuje jemně aktivovat celé tělo a která probouzí přirozené léčebné procesy a odstraňuje nepříjemné emoční vzpomínky i toxiny.

Tato biodynamická masáž zprostředkuje probuzení vitální síly (kundalini) podél páteře a nasměruje ji do srdce. Působí jako psychoterapie pro tělo, přináší regeneraci a rozvoj, postupně otevírá paměť našeho těla, čistí stará traumata a dovoluje volnému oběhu energie. Poskytuje viditelné fyzické i psychické zklidnění. Masáž 5 kontinentů umožňuje krok za krokem znovu získat sebevědomí, vitalitu, obnovit sebeúctu, pocit klidu, radosti ze života a zejména harmonizovat emoční zátěž, která blokuje naši energii.

ORIGINÁLNÍ SPECIÁLNĚ PRO TUTO MASÁŽ NAMÍCHANÉ ESENCIÁLNÍ OLEJE pečlivě vyvinuté v srdci laboratoře Aromalchimie (www.aromalchimie.com)

DVĚ VYVÁŽENÉ SMĚSY ÉTERICKÝCH OLEJŮ PRO NASTARTOVÁNÍ DETOXIKACE TĚLA A POTÉ PRO ZKLIDNĚNÍ, RELAXACI , PODPORU IMUNITNÍHO SYSTÉMU

Rozmarýn -Ekalyptus -Niaouli - Citron - Cypřiš - Levadule - Tea tree - Máta - (1) Detoxikační směs, která pomáhá odvézt z těla i života vše nepotřebné

Ylang-ylang - Kakkost-Levandule - Zázvor - Sladký pomeranč - Ravensara - Myrha - Skořice - Saturejka- (2)Směs aktivuje relaxaci, zklidnění, revitalizaci a stimuluje imunitní systém

Nosným olejem je směs rostlinných olejů, které můžeme nazvat " tekutým zlatem" - meruňkový olej, mandlový olej, makadamiový, avokádový a arganový olej.

 Při masáži se používá koncentrace 10-20% esenciálních olejů v rostlinných směsích nosných olejů. Dostáváte tak v maximální možné míře výhody z esenciálních i nosných olejů, které se vzájemně doslova násobí.