Frekvenční architektura pro těla ,mysl a duši. Postupné kroky k vědomému tvoření  Nekonečné bytosti

Harmonizační proces, při kterém je možné navrátit rozladěnou část těla do její vlastní vibrace. Harmonizace fyzického, mentálního i světelného těla. Hluboké buněčné léčení skrze dotek. Rozpomenutí se na svoji pravou podstatu, na svoji jedinečnost.             

Postupné rozpuštění a uvolnění z těla,   programy, bloky, zamrzlé emoce ,  všecho, co  brání vám   brání zažívat ve svém životě  lehkost, radost, hojnost, tvořivost. Ne vše se dá vyjádřit slovy.

Vnitřní dialog s tělem.  Kdo je " šéfem těla " ?    Vnitřní zklidnění ( klid a mír). Harmonie.  Radost. Otevřená otázka bez odpovědi . Vědomá volba.  S Radostí vám předám  vše, co mně pomohlo na mojí vlastní cestě, vše co jsem si odžila, zvědomila a zapadlo do mé mozaiky .  

POKUD JSTE SE ROZHODLI K NAVRÁCENÍ DO SVÉ VLASTNÍ SÍLY A PŘIROZENOSTI,  DO HARMONIE A ROVNOVÁHY, ROZHODLI JSTE SE PŘEVZÍT ZODPOVĚDNOST ZA TO, CO ŽIJETE ,   DÁVÁTE PROSTOR NEJEN SVÉ DUŠI, ALE I TĚLU, CHCETE TĚLU POSKYTNOUT VÍCE PROSTORU A UVOLNIT EMOČNÍ A FYZICKÉ BLOKY NEBO  VNÍMÁTE SVÉ ZACYKLENÍ A NE A NE SE POHNOUT DOPŘEDU, JSTE TU SPRÁVNĚ .

CENÍK - Intuitivní vědomá tvorba - PROPOJENÍ - NASLOUCHÁNÍ - DOTEK - PLYNUTÍ

60 minut = 1 600,- Kč

90 minut = 2 400,- Kč

120 minut = 3 200,- Kč

Balíček 5 x 60 minut = 7 500,- Kč