Frekvenční architektura pro těla i duši, postupné kroky k vědomému tvoření  Nekonečné bytosti

Harmonizační proces, při kterém je možné navrátit rozladěnou část těla do její vlastní vibrace. Harmonizace fyzického, mentálního i světelného těla. Hluboké buněčné léčení skrze dotek. Rozpomenutí se na svoji pravou podstatu, na svoji jedinečnost.             

Postupné rozpuštění  a uvolnění z těla ( programy, bloky, zamrzlé emoce )  všecho, co  vám   brání zažívat ve svém životě  lehkost, radost, hojnost, tvořivost.    Ne vše se dá vyjádřit slovy.

Vnitřní dialog s tělem.  Kdo je " šéfem těla " ?    Vnitřní zklidnění ( klid a mír). Harmonie.  Radost.   Otevřená otázka bez odpovědi . Vědomá volba.  Vše, co jsem " nakoupila, odžila si, zvědomila   a s vámi zarezonuje, zapadne do vaší mozaiky .     

Intuitivní vědomá tvorba  /  dotek, který pomáhá tělu, mysli i duši /     

60 minut = 1 600,- Kč

90 minut = 2 400,- Kč

120 minut = 3 200,- Kč

Balíček 5 x 60 minut =  7 500,- Kč

 POKUD JSTE SE ROZHODLI K NAVRÁCENÍ DO SVÉ VLASTNÍ SÍLY , DO HARMONIE, ROVNOVÁHY , ROZHODLI JSTE SE PŘEVZÍT ZODPOVĚDNOST ZA TO, CO ŽIJETE , DÁVÁTE PROSTOR NEJEN SVÉ DUŠI , ALE I TĚLU , CHCETE TĚLU POSKYTNOUT VÍCE PROSTORU A UVOLNIT EMOČNÍ A FYZICKÉ BLOKY NEBO VNÍMÁTE SVÉ ZACYKLENÍ A NE A NE SE POHNOUT DOPŘEDU , JSTE TU SPRÁVNĚ .