Frekvenční architektura pro těla ,mysl a duši. Postupné kroky k vědomému tvoření  Nekonečné bytosti

Původní text níže vystihuje i moji vlastní cestu, kdy jsem se definovala s určitou teorií, systémem a chtěla mít " dění " tzv. pod kontrolou. Zcela však , jsem měla jasno v tom, že nechci nikoho zachraňovat, léčit  a podporovat své vlastní ego v tom, že všechno ví lépe.  Mám ráda a patří ke mně jednoduchost, přirozenost,  hledání nových možností , cest  a víra v Božské Já v nás, které přesahuje tuto realitu . Nesmírně ( nebo spíš Vesmírně) ráda podporuji   ( myšleno inspiruji, motivuji )  všechny bytosti, které se  rozhodli vyjít ze své ulity a hledají cestu zpět k sobě domů. Hledají, to , co nás přesahuje a dává vnitřní svobodu , klid a mír , víru v to, že vše se děje přesně tak, jak má.  

Žádné připravené scénáře, slova , hodnocení , děje.  Je čas na projevení Božství v nás. Již pouhé rozhodnutí  přijít, stává se antétnou pro přenos signálu.  Dáváme stranou analytickou část mysli a jsme v důvěře, že TO, co má přijít , i kdyby neviditelné bylo, přichází a děje se.  Intuitivní , bez formy projevené Božství.   

Vděčnost za tento život tady a teď a za možnost rozpomenutí se, kdo jsme. Dnešní doba  je zcela jedinečná v tom, že nám umožˇˇnuje uskutečnit kvantové skoky v našem vědomí. 

Harmonizační proces, při kterém je možné navrátit rozladěnou část těla do její vlastní vibrace. Harmonizace fyzického, mentálního i světelného těla. Hluboké buněčné léčení skrze dotek. Rozpomenutí se na svoji pravou podstatu, na svoji jedinečnost.             

Postupné rozpuštění a uvolnění z těla,   programy, bloky, zamrzlé emoce ,  všecho, co  brání vám   brání zažívat ve svém životě  lehkost, radost, hojnost, tvořivost. Ne vše se dá vyjádřit slovy.

Vnitřní dialog s tělem.  Kdo je " šéfem těla " ?    Vnitřní zklidnění ( klid a mír). Harmonie.  Radost. Otevřená otázka bez odpovědi . Vědomá volba.  S Radostí vám předám  vše, co mně pomohlo na mojí vlastní cestě, vše co jsem si odžila, zvědomila a zapadlo do mé mozaiky .  

CENÍK - Intuitivní vědomá tvorba - PROPOJENÍ - NASLOUCHÁNÍ - DOTEK - PLYNUTÍ  - 90 min.  si cením na 2 400,-