Access Bars - 32 bodů na hlavě, které se stávají nástrojem pro změnu.


Co kdyby byl dnešek začátkem něčeho jiného ? A jak to může být ještě lepší ?

Bars zahrnuje 32 bodů na hlavě ( naše myšlenky, nápady, přesvědčení, obavy, emoce, postoje ) , které jemným dotekem aktivuji ke změně / vymazání pro vás již "nepotřebného"  . Vzniká  vám prostor pro nové.  Energetická stimulace bodů, při níž dochází k uvolnění blokád a napětí Ideální nástroj, který působí něco jako delete u PC.  Navíc dotyk na hlavě je příjemný a tělo si ho užívá. Kdo je citlivý a dobře vnímá tělo, zjistí, že tělo si  Acces Bars "žádá " a umí si ho dostatečně užít. Můžete cítit, jak energie proudí po těle a vás obklopuje klid a mír. Můžete rovněž vnímat, že určité body na hlavě si vyžadují zvýšenou pozornost. Naše těla jsou velmi inteligentní vědomé bytosti a vedou nás. . U Bars neplatí žádná omezení, můžete jej absolvovat třeba každý den .  Za sebe doporučuji absolvovat alespoň 3 sezení. Je vhodné i pro děti, které jsou mnohem vnímavější ( nemají nastavená ještě žádná omezení, předsudky atd.)      


Dokážete si představit, že se zbavíte všech nepotřebných myšlenek, pocitů, přesvědčení, obav, emocí a postojů, o kterých jste si během všech životů mysleli, že jsou pro vás důležité ? Dokážete si představit, že existuje jemný, příjemný láskyplný způsob, který vám pomůže zabalit do pomyslného kufříku všechno nepotřebné, co vás omezuje a tíží a že tento kufřík už nikdy nebudete potřebovat ? Dokážete si představit , že jej odkládáte ? Cítíte tu lehkost ? Cítíte tu radost ? Svobodu ?

Co kdyby každá nová otázka, otevřela nové možnosti  Vědomí ?Je opravdu všechno, co si přeji možné ?  Co všechno je ještě možné ?

Chcete rozšířit své vědomí ? Chcete se zbavit svých omezujících přesvědčení , svých myšlenek , pocitů a emocí ? Chcete se vymanit z hodnocení nebo kontrolování ? Chcete se cítit lehčeji ? Chete se cítit radostněji ? Dokážete převzít zodpovědnost za své životy ? Vnímáte, co chce vaše tělo ? Vnímáte odpovědi vašeho těla - jasné ano, jasné ne ?  Jak ještě se může váš život zlepšit ? Co se stane, když sami sebe přestanete omezovat ? Věříte, že je pro vás možná nová realita ?


Vědomí je schopnost být v každém okamžiku života v přítomnosti, bez hodnocení sebe sama nebo někoho jiného. Je to schopnost přijmout všechno , nic neodmítat a vytvořit v životě vše, po čem toužíte, lepší  než to, co v současnosti máte a víc, než si dokážete představit.