Metoda ACCESS BARS® 

METODA  ACCESS BARS®  A CERTIFIKOVANÝ KURZ  

TERMÍNY KURZŮ :    2.6. , 22.6. a 18.7. 2022

Co je Access Bars ?

Účinná a snadná metoda , jak změnit v lehkosti kvalitu svého života , bez nutnosti abyste absolvovali " klasickou terapii ", nořili se do hlubin svého podvědomí, do své minulosti, do znovu prožívání nepříjemných okamžiků ve svém životě.   

Bars zahrnuje 32 bodů v oblasti hlavy. Jsou v nich uloženy všechny myšlenky, emoce, pocity, postoje a přesvědčení, které jsme si vytvořili a které ovlivňují kvalitu života . Působením jemného doteku na tyto body, dochází k rozproudění energie a informace s negativním nábojem mizí . Představte si, že vaše hlava a v ní uložené informace jsou počítač a vy jedním jediným tlačítkem delete vše vymažete a uvolníte prostor . Uvolníte prostor pro nové. Napětí vystřídá lehkost, radost, vitalita, chuť tvořit. Mizí únava.  Ve vašem životě postupně dochází ke změnám . 


Metoda ACCESS BARS® vám pomůže usnadnit změny ve všech oblastech vašeho života. Jednotlivé body na hlavě souvisí s oblastmi života, jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod. Nejprve jemný dotek nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě vytváříme, a které nám brání žít šťastný život. Odchází vše, co už je připraveno, aby z našeho života odešlo. Vše, co už nám neslouží.

Stáváte se vědomější bytostí, více vnímáte své tělo. Navíc dotyk na hlavě je příjemný a tělo si ho užívá. Kdo je citlivý a dobře vnímá tělo, zjistí, že tělo si  ACCESS BARS® "žádá " a umí si ho dostatečně užít. Můžete cítit, jak energie proudí po těle a vás obklopuje klid a mír. Můžete rovněž vnímat, že určité body na hlavě si vyžadují zvýšenou pozornost. Naše těla jsou velmi inteligentní vědomé bytosti a vedou nás. U Bars neplatí žádná omezení, můžete jej absolvovat třeba každý den . Za sebe doporučuji absolvovat alespoň 3 sezení. Je vhodné i pro děti, které jsou mnohem vnímavější a nemají nastavená ještě žádná omezení, předsudky atd. 

 • Odstranění bolestí různých částí těla
 • Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
 • Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech
 • Uvolnění stresu a napětí
 • Pomoc při obtížných životních situacích
 • Odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie
 • Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fóbie
 • Snížení hyperaktivity u dětí
 • Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni

CERTIFIKOVANÝ KURZ ACCESS BARS®

Pojďte si dopřát den plný zábavy, aha momentů a nových uvědomění. Co kdyby to byl první den ve vašem životě, kdy se nebudete za nic soudit, kdy budete k sobě laskaví a kdy si můžete vybrat tvořit svůj život jinak?

Metoda Access Bars je jednoduchá a velmi účinná. Na rozdíl o jiných metod umožňuje uvolňovat a rozpouštět bloky a omezení lehce, bez pláče a nepříjemných emocí. A co víc, tělo se u ní příjemně zrelaxuje a odpočine a znovu začne přijímat. Je to skvělý způsob, jak pomoci sobě a ostatním.

Fotogalerie

 CERTIFIKOVANÝ KURZ ACCESS BARS®

PRŮBĚH KURZU :

 • kurs je jednodenní a trvá 7 - 8 hodin
 • seznámím vás s metodou a jejím zakladatelem Gary Douglasem
 •  vysvětlím vám, jak  tato metoda funguje
 •  naučím vás spouštět a aktivovat 32 bodů na hlavě
 •   2x přijmete sezení Bars a 2x poskytne
 •  obdržíte další užitečné nástroje v podobě čistícího prohlášení a tělesných procesů
 •  získáte český manuál Access Bars, foto návod- bodů Bars pro každodenní použití, mapu hlavy a jejich bodů s podrobným popisem

Metodu Access Bars se zvládne naučit každý. Není třeba žádných zvláštních předpokladů a schopností. Absolvováním kurzu se stáváte certifikovaným praktikem Access Bars® a můžete tuto metodu ihned začít používat v rámci své praxe nebo jen pro sebe a své blízké.

Praktikatni této metody mají možnost účastnit se , za symbolický poplatek,  pravidelných výměn, zde ve Studiu Agmara. Setkání obdobně naladěných bytostí , posiluje energetické pole a přispívá nám všem.   

Co kdyby toto bylo začátkem něčeho nového? Co dalšího je ještě možné ?

CENA KURZU je stanovena společností Access Consciousness®

První absolvování kurzu: 6300,-Kč

Opakování kurzu: 3150,-Kč
Děti 16-17 let :3150,-Kč
Děti do 15-ti let: zdarma v doprovodu platícího účastníka

Drobné občerstvení zajištěno .  K atmosféře kurzu přispívá každý z nás . Prostor drží  harmonické a klidné místo, kde kurzy probíhají. Těším se na vás.  

REZERVACE - vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět

Zakladatel Access Consciousness Gary Douglas řekl :  Vědomí je schopnost být v každém okamžiku života v přítomnosti, bez hodnocení sebe sama nebo někoho jiného. Je to schopnost přijmout všechno , nic neodmítat a vytvořit v životě vše, po čem toužíte, lepší  než to, co v současnosti máte a víc, než si dokážete představit.