ACCESS BARS®

nabízím sezení 60 - 90 minut a rovněž možnost absolvování  jednodenního Certifikovaného kurzu.

Certifikovaný kurz ,  probíhá zpravidla první sobotu v měsíci od 10:00 - 18:00 hodin.  Po dohodě lze sjednat i jiný termín.  Rezervaci prosím níže nebo sms zprávou.     


Co je Access Bars ?

Jemná doteková metoda, která zahrnuje 32 bodů na hlavě, v nichž jsou nashromážděny všechny vaše myšlenky, nápady, přesvědčení, obavy, emoce a postoje, o kterých jste během všech životů nabyli dojem, že jsou důležité. Sezení Bars je jako zmáčknutí tlačítka DELETE na počítači.

Mozkové vlny se během poskytování Bars mění z beta vln, které jsou režimem plné pozornosti, na alfa/théta vlny, které jsou uvolněným režimem/režimem usínání.       To umožňuje přístup k vzorcům chování a systémům přesvědčení a postojů, které jste používali od dětství . Začnete být více přitomni ve svém životě , minulost  se nebude promítat do budoucnosti stejným způsobem . 


Co všechno je možné :

 • Odstranění bolestí různých částí těla

 • Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy

 • Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech

 • Uvolnění stresu a napětí

 • Pomoc při obtížných životních situacích

 • Odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie

 • Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fóbie

 • Snížení hyperaktivity u dětí

 • Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni

Je to účinná a snadná metoda , jak změnit v lehkosti kvalitu svého života , bez nutnosti nořit se do hlubin svého podvědomí, do své minulosti a do znovu prožívání nepříjemných okamžiků ve svém životě. Pomáhá zbavit se jakéhokoli nežádoucího negativního myšlení .
Vytváří pocit klidu, pohody a štěstí.
Může přinést jasnost, uvědomění a změny do všech oblastí vašeho života ( zdraví, vztahy, finance, práce, ...), které vám nefungují, tak jak si přejete. Většina lidí zažívá po sezení pocit klidu, štěstí a radosti. A vnímají zvětšení prostoru okolo sebe i v těle. 

CERTIFIKOVANÝ KURZ ACCESS BARS®

Pojďte si dopřát den plný zábavy, aha momentů a nových uvědomění. Co kdyby to byl první den ve vašem životě, kdy se nebudete za nic soudit, kdy budete k sobě laskaví a kdy si můžete vybrat tvořit svůj život jinak?

Metoda Access Bars je jednoduchá a velmi účinná. Na rozdíl o jiných metod umožňuje uvolňovat a rozpouštět bloky a omezení lehce, bez nutnosti " nořit " se do minulosti . Tělo se u ní příjemně zrelaxuje a odpočine a znovu začne přijímat. Je to skvělý způsob, jak pomoci sobě a ostatním.

PRŮBĚH  KURZU :

 • kurs je jednodenní a trvá 7 - 8 hodin
 • seznámím vás s metodou a jejím zakladatelem Gary Douglasem
 • vysvětlím vám, jak tato metoda funguje
 • naučím vás , kde se nachází a jak spouštět a aktivovat 32 bodů na hlavě
 • 2x přijmete sezení Bars a 2x poskytne
 • obdržíte další užitečné nástroje v podobě čistícího prohlášení a tělesných procesů
 • získáte český manuál Access Bars, foto návod- bodů Bars pro každodenní použití, mapu hlavy a jejich bodů s podrobným popisem

Metodu Access Bars se zvládne naučit každý. Není třeba žádných zvláštních předpokladů a schopností. Absolvováním kurzu se stáváte certifikovaným praktikem Access Bars® a můžete tuto metodu ihned začít používat v rámci své praxe nebo jen  pro sebe a své blízké.

Praktikatni této metody mají možnost zúčastnit se , za symbolický poplatek, pravidelných výměn, zde ve Studiu Agmara. Setkání obdobně naladěných bytostí , posiluje energetické pole a přispívá nám všem.

Co kdyby toto bylo začátkem něčeho nového? Co dalšího je ještě možné ?

CENA KURZU je stanovena společností Access Consciousness®

První absolvování kurzu: 6300,-Kč

Opakování kurzu: 3150,-Kč
Děti 16-17 let :3150,-Kč
Děti do 15-ti let: zdarma v doprovodu platícího účastníka

Drobné občerstvení zajištěno . Vezměte si sebou dobrou náladu . Těším se na vás.


REZERVACE - vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět

Zakladatel Access Consciousness Gary Douglas řekl :  Vědomí je schopnost být v každém okamžiku života v přítomnosti, bez hodnocení sebe sama nebo někoho jiného. Je to schopnost přijmout všechno , nic neodmítat a vytvořit v životě vše, po čem toužíte, lepší  než to, co v současnosti máte a víc, než si dokážete představit.