ACCESS BARS®

 relaxační doteková metoda s přesahem - uklidnění myšlenek, které nás zaváděly do stresu, úzkostí, do bolesti hlavy a odváděly nás od možnosti více vidět, vědět a dovolit si volby pro kvalitnější život v tady a teď.


Jemná doteková metoda, která zahrnuje 32 bodů na hlavě, v nichž jsou nashromážděny všechny vaše myšlenky, nápady, přesvědčení, obavy, emoce a postoje, o kterých jste během všech životů nabyli dojem, že jsou důležité. Tyto body se dotekem aktivují a  z mysli se začne uvolňovat vše,co vám již neslouží a zbytečně zatěžuje hlavu.

 ANO skutečně , sezení Bars je jako zmáčknutí tlačítka DELETE na počítači. Hlava vypustí nepotřebné myšlenky  a vám se neskutečně uleví. Kdo nezažil, nemůže vědět, jaké to je, když vaše mysl přestane prudit a ve vás nastane klid a nový prázdný prostor pro více vědomí.     

 Ptáte se, jak je to možné ?       

Mozkové vlny se během poskytování Bars mění z beta vln, které jsou režimem plné pozornosti, na alfa/théta vlny, které jsou uvolněným režimem/režimem usínání. To umožňuje přístup k vzorcům chování a systémům přesvědčení a postojů, které jste používali od dětství. Začnete být více přitomni ve svém životě , minulost  se nebude promítat do budoucnosti stejným způsobem . 


A co všechno je možné  ? 

  • Odstranění bolestí různých částí těla

  • Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy

  • Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech

  • Uvolnění stresu a napětí

  • Pomoc při obtížných životních situacích

  • Odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie

  • Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fóbie

  • Snížení hyperaktivity u dětí

  • Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni

Je to účinná a snadná metoda , jak změnit v lehkosti kvalitu svého života , bez nutnosti nořit se do hlubin svého podvědomí, do své minulosti a do znovu prožívání nepříjemných okamžiků ve svém životě. Pomáhá zbavit se jakéhokoli nežádoucího negativního myšlení .

Vytváří pocit klidu, pohody a štěstí.
Může přinést jasnost, uvědomění a změny do všech oblastí vašeho života ( zdraví, vztahy, finance, práce, ...), které vám nefungují, tak jak si přejete. Většina lidí zažívá po sezení pocit klidu, štěstí a radosti. A vnímají zvětšení prostoru okolo sebe i v těle. 

Kdo si žádá víc, má možnost se  v prostorách Studia Agmara metodu naučit a získat další nástroje, které nás posouvají do přítomnosti, do většího vědomí , do vnitřního klidu , do prostoru, kde jsme sami sebou , máme dovolení pro nové volby  a tvoříme si život , po kterém toužíme . 

Zakladatel Access Consciousness Gary Douglas řekl :  Vědomí je schopnost být v každém okamžiku života v přítomnosti, bez hodnocení sebe sama nebo někoho jiného. Je to schopnost přijmout všechno , nic neodmítat a vytvořit v životě vše, po čem toužíte, lepší  než to, co v současnosti máte a víc, než si dokážete představit.