Manuální lifting obličeje


Manuální lifting je nová revoluční metoda, která bez pomoci skalpelu výrazně omladí obličej. Již po prvním ošetření dochází k vyhlazení vrásek, zregeneruje se a napne pleť a obličej se doslova rozzáří novou vitalitou.

Manuální lifting obličeje je velmi jemná technika, šetrná k pokožce a doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšením prokrvení kůže, dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, k zrychlení odvodu odpadních látek, metabolismu a k úbytku podkožního tuku.

Vzhled a kvalita pleti se manuálním liftingem zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje. Strhané a unavené rysy zmizí .

Výsledkem této speciální techniky je tedy nejen prokazatelně mladší a příjemnější vzhled, ale zároveň dochází i k odbourání stresu, k obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti.

Účinek masáže je trvalý , provádí-li se pravidelně. Doporučuje se 8 -  10 ošetření, v intervalu 2x týdně . Následné pravidelné udržování postačí 1x za  3 až 4 týdny.  Nicméně tato technika, je tak relaxační, že si ji můžete užít i bez nutnosti doporučeného intervalu ( 8-10 ošetření). Přidávám k tomu i masáž dekoltu a krku a je to opravdu " božské".    

I jednorázové ošetření má výsledky - okamžité vyhlazení pleti, prokrvení a detoxikace obličeje, zářivě čistá pleť. Manuální lifting obličeje řeší příčinu vrásek a povadlých rysů v obličeji, což jsou zkrácené, dlouhodobě "zaťaté" svaly - ty se prokrví, uvolní, doslova ožijí a pokožka se vypne automaticky. Čím déle takto "zaťaté" svaly máme (=čím jsme starší nebo déle ve stresu), tím hlubší vráska vzniká. Ošetřování drahými kosmetickými "protivráskovými" přípravky přináší jen povrchovou úpravu, neuvolňuje obličejové svaly

Doba trvání masáže  cca 60 minut

Masáž provádím nejjemnějšími obličejovými masážními oleji v bio kvalitě ( arganový s přídavkem růže, šípkový, mandlový )

Účinky :

 • Příjemně uvolní, působí tišivě na nervová zakončení kůže
 • Prokrvení při masáži povzbudí krevní oběh , tím se zlepší barva kůže a její dýchání, rychleji se odplavují odpadní látky. Tlak, kterým se působí odplavuje kyselinu mléčnou, a tím zmírňuje svalovou únavu
 • Vyhlazuje drobné a mimické vrásky, redukuje hluboké vrásky
 • Zvyšuje pružnost pokožky
 • Zpomaluje stárnutí pleti a brání vzniku vrásek
 • Sníží napětí v obličeji
 • Svěží vzhled                                                                                                                                         Autorem této unikátní masérské sestavy je zakladatel sestavy pro manuální lifting obličeje v ČR Robert Al Aref. Sestavil ji na základě dlouholetého studia dané problematiky, vlastní praxe, zkušeností z anatomie a fyziologie na 1. lékařské fakultě Karlovy university a inspirací ze zahraničí. Daná metoda byla uznána lékaři z plastické chirurgie za velmi efektivní a účinnou regenerační techniku zvýší vaše sebevědomí a spokojenost

Kontraindikace = kdy tato masáž není vhodná:

 1. Hnisavá onemocnění na kůži obličeje
 2. Zánětlivá onemocnění v oblasti hlavy (záněty uší, očí, zubů, koutky rtů, ...)
 3. Bolestivé záněty obličejových nervů
 4. Porucha štítné žlázy
 5. Lifting obličeje je zbytečný u mladých dívek
 6. Aktuálně - pokožka podrážděná nadměrným opalováním
  • Nejméně 6 měsíců odstup po botoxových injekcích
  • Po plastikách obličeje a po veškerých chirurgických zákrocích v obličeji se nejprve informujte u svého lékaře, při silikonových výplních se manuální lifting nedoporučuje + ostatní v sekci KONTRAINDIKACE obecně


© 2020 SALON AGMARA. Budínská 128, Sázava 285 06