MANUÁLNÍ LIFTING OBLIČEJE


Manuální lifting je nová revoluční metoda, která bez pomoci skalpelu výrazně omladí obličej. Již po prvním ošetření dochází k vyhlazení vrásek, zregeneruje se a napne pleť a obličej se doslova rozzáří novou vitalitou.

Manuální lifting obličeje je velmi jemná technika, šetrná k pokožce a doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšením prokrvení kůže, dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, k zrychlení odvodu odpadních látek, metabolismu a k úbytku podkožního tuku.

Vzhled a kvalita pleti se manuálním liftingem zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje. Strhané a unavené rysy zmizí .

Výsledkem této speciální techniky je tedy nejen prokazatelně mladší a příjemnější vzhled, ale zároveň dochází i k odbourání stresu, k obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti.

Účinek masáže je trvalý , provádí-li se pravidelně. Doporučuje se 8 -  10 ošetření, v intervalu 2x týdně . Následné pravidelné udržování postačí 1x za  3 až 4 týdny.  Nicméně tato technika, je tak relaxační, že si ji můžete užít i bez nutnosti doporučeného intervalu ( 8-10 ošetření). Přidávám k tomu i masáž dekoltu a krku a je to opravdu " božské".    

I jednorázové ošetření má výsledky - okamžité vyhlazení pleti, prokrvení a detoxikace obličeje, zářivě čistá pleť. Manuální lifting obličeje řeší příčinu vrásek a povadlých rysů v obličeji, což jsou zkrácené, dlouhodobě "zaťaté" svaly - ty se prokrví, uvolní, doslova ožijí a pokožka se vypne automaticky. Čím déle takto "zaťaté" svaly máme (=čím jsme starší nebo déle ve stresu), tím hlubší vráska vzniká. Ošetřování drahými kosmetickými "protivráskovými" přípravky přináší jen povrchovou úpravu, neuvolňuje obličejové svaly

Masáž provádím nejjemnějšími obličejovými masážními oleji v bio kvalitě ( arganový s přídavkem růže, šípkový, mandlový )

Účinky :

 • Příjemně uvolní, působí tišivě na nervová zakončení kůže
 • Prokrvení při masáži povzbudí krevní oběh , tím se zlepší barva kůže a její dýchání, rychleji se odplavují odpadní látky. Tlak, kterým se působí odplavuje kyselinu mléčnou, a tím zmírňuje svalovou únavu
 • Vyhlazuje drobné a mimické vrásky, redukuje hluboké vrásky
 • Zvyšuje pružnost pokožky
 • Zpomaluje stárnutí pleti a brání vzniku vrásek
 • Sníží napětí v obličeji
 • Svěží vzhled                                                                                                                                         Autorem této unikátní masérské sestavy je zakladatel sestavy pro manuální lifting obličeje v ČR Robert Al Aref. Sestavil ji na základě dlouholetého studia dané problematiky, vlastní praxe, zkušeností z anatomie a fyziologie na 1. lékařské fakultě Karlovy university a inspirací ze zahraničí. Daná metoda byla uznána lékaři z plastické chirurgie za velmi efektivní a účinnou regenerační techniku zvýší vaše sebevědomí a spokojenost

Kontraindikace = kdy tato masáž není vhodná:

 1. Hnisavá onemocnění na kůži obličeje
 2. Zánětlivá onemocnění v oblasti hlavy (záněty uší, očí, zubů, koutky rtů, ...)
 3. Bolestivé záněty obličejových nervů
 4. Porucha štítné žlázy
 5. Lifting obličeje je zbytečný u mladých dívek
 6. Aktuálně - pokožka podrážděná nadměrným opalováním
  • Nejméně 6 měsíců odstup po botoxových injekcích
  • Po plastikách obličeje a po veškerých chirurgických zákrocích v obličeji se nejprve informujte u svého lékaře, při silikonových výplních se manuální lifting nedoporučuje + ostatní v sekci KONTRAINDIKACE obecně


© 2020 SALON AGMARA. Budínská 128, Sázava 285 06