GDPR

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ (GDPR)


Milí klienti,  údaje ( jméno a příjemní, e-mailovou adresu a telefonní číslo)   které mě ( správci - Dagmar Klingohrová IČ 44728018)  sdělujete při výběru produktů, které vám nabízím na stránce  www.studio-agmara-masazni-a-relaxacni-centrum.cz  jsou uloženy  pod přístupovým oprávněním   po dobu nezbytně nutnou , nejdéle však tři roky.

Tyto údaje používám pro domluvení termínu , přeobjednání , pro odeslání dárkových poukazů nebo zaslání informací o produktech a akcích, které pořádám . 

Pokud nechcete, abych vaše údaje uchovávala nebo vám zasílala informace o produktech a akcích, které pořádám, požádejte o výmaz  na  studioagmara@seznam.cz .

Jako masérka mám povinnost být informována o vašem aktuálním zdravotním stavu, proto při  první návštěvě Vás požádám o vyplnění dotazníku. Dotazník naskenuji a  uložím do PC pod PIN .            Kdy není vhodné masírovat najdete v sekci KONTRAINDIKACE . Pokud si nejste jisti, zda je masáž pro Vás vhodná , vyžádejte si písemný souhlas svého ošetřujícího lékaře. Souhlas lékaře naskenuji a uložím do PC pod PIN. Tyto údaje ( dotazník, zpráva od ošetřujícího lékaře) si ponechám po dobu nezbytně nutnou , nejdéle však tři roky.