Energetické tělesné procesy od společnosti Access Consciousness®

Tyto tělesné procesy jsou určeny pro bytosti, které vnímají své tělo jako inteligentní vědomou bytost, dokáží přijímat a neomezují se pouze na svoji mysl. Do své reality rovněž zahrnuli svá jemnohmotná těla ( světelné, aurické, éterické nebo jiné formy těl, které nemají stejný druh molekulární hustoty, jaký má fyzické tělo. )

Těla tělesné procesy milují a náležitě si je užívají ! 

Jedná se o jemné doteky na určitých částech těla a zároveň slovní spuštění příslušného tělesného procesu, kdy těla začnou přijímat příslušnou energii . Délka trvání se pohybuje v rozmezJí 60 - 90 minut.


V nabídce 60 tělesných procesů !

Všechny tělesné procesy vám začnou poskytovat vědomí o prostoru, jehož jsou si těla vědoma a vždy si byla vědoma toho, co jste si nebyli ochotni uvědomit. Zvyšují způsoby, kterými je vaše tělo schopno vám ukázat, čeho si je vědomo o každé molekule na celém světě.


VÝBĚR Z 60 TĚLESNÝCH PROCESŮ

UKÁZKA Z NABÍKDY :

SYSTÉM PRO ODSTRANĚNÍ MOLEKULÁRNÍ TERMINÁLNI VALENCE ( MTVSS)

Jedná se o nejdynamičtější tělesný nástroj v Accessu, který odstraní jakoukoli poruchu těla. Může mít významný vliv na imunitu.  Může zvrátit způsob jakým byly naše těla změněny přes všechen čas , prostor a reality .

Odstraňuje traumata - při uvolnění může dojít k " znovu zažití " , když tělo odstraňuje škody, které v něm byly způsobeny. To může být nepříjemné. Pokud jste ochotni zažít toto nepohodlí, výsledky mohou být obrovské, poskytují lehkost a hojení .

 Pravidelným spouštěním ( každý týden po dobu 20 - 30 týdnů) se navrátí tělo do původního nastavení, tak jak bylo navrženo.

BUNĚČNÁ PAMĚT

Manuální proces ke zvrácení účinků fyzickýho traumatu a jizev po těle včetně vnitřních zjizvení, například po chirurgickém zákroku. 

Odblokování buněk z hlediska, ve kterém uvízly, aby mohly jít zpět a dělat to, co mají dělat.  Vymaže paměť traumatu, kterou buňka nepustila. Dává tělu dovolení,  pro rozhodnutí se uzdravit.  


AKTIVACE HORMONÁLNÍ ROVNOVÁHY

Tělesný proces zaměřený na obnovení a regulaci hormonální rovnováhy, která je základem spokojené ženy.
Horomonální nerovnováhá může způsobovat : únavu, stres, nadměrné pocení, nepravidelný menstruační cyklus, bolestivou menstruaci, problémy s otěhotněním, mastnou nebo aknózní pleť, chloupky na obličeji, váhové výkyvy, padání vlasů, ztráta libida, emoční nestabilitu a změny nálad,  vynechávání paměti atd.

METAFYZICKÉ NESHODY A NEKONZISTENCE ŽLÁZ

Tento tělesný proces rozproudí vaši lymfu. Podpoří imunitní systém. Nastartuje metabolismus . Lymfatický systém je síť tkání a orgánů, která pomáhá tělu zbavit se toxinů, buněčného odpadu a dalšího nežádoucího materiálu. Prvořadou funkcí lymfatického systému je transportovat lymfu. Pokud řádně nepracuje, tekutina se usazuje v tkáních a vytváří otoky.

Zpomalení až stagnace toku lymfy má za následek vznik otoků, únavy, snížení imunity a postupně rozvoj závažných onemocnění. Vede k celkovému zpomalení metabolismu a následně má vliv na nárůst hmotnosti, vznik celulity.

ODSTRANĚNÍ NEŽÁDOUCÍCH VLIVŮ OČKOVÁNÍ

Tento tělesný proces Access Consciousness® (AC) umožňuje postupné odstranění nežádoucích vlivů toho, co bylo v těle vakcinačně překódováno, včetně RNA, umělé inteligence IA. Je vhodný před každým očkováním a pokud ho tělo neobdrželo před ním, je účinný i po každém očkování. Je přínosné ho obdržet opakovaně 8-10 krát.  U těžkých následků je potřeba tento proces opakovat mnohokrát podle reakce těla.

KOREKCE ZRAKU

Pomáhá při nápravě zraku. Může pomoci při problémech s nosními dutinami.Dejte tělům vědět, jakým darem pro vás jsou a budou pro vás darem.

- Gary Douglas - zakladatel ACCESS CONSCIOUSNESS®