Energetické tělesné procesy od společnosti  Access Consciousness®

Jedná se o jemné doteky na určitých částech těla a  zároveň slovní spuštění příslušného tělesného procesu, kdy těla začnou přijímat příslušnou energii .   Délka trvání se pohybuje v rozmezí  60 - 90 minut. 

Tyto tělesné procesy jsou určeny pro bytosti, které vnímají své tělo jako inteligentní bytost , dokáží příjímat a neomezují se pouze na svoji mysl.  Doporučuji ,  předem  se zeptat svého těla na vhodnost energetického procesu.


AKTIVACE HORMONÁLNÍ ROVNOVÁHY

Tělesný proces zaměřený na obnovení a regulaci hormonální rovnováhy, která je základem spokojené ženy.
Horomonální nerovnováhá může způsobovat : únavu, stres, nadměrné pocení, nepravidelný menstruační cyklus, bolestivou menstruaci, problémy s otěhotněním, mastnou nebo aknózní pleť, chloupky na obličeji, váhové výkyvy, padání vlasů, ztráta libida, emoční nestabilitu a změny nálad,  vynechávání paměti atd.

METAFYZICKÉ NESHODY A NEKONZISTENCE ŽLÁZ

Tento tělesný proces rozproudí vaši lymfu. Podpoří imunitní systém. Nastartuje metabolismus . Lymfatický systém je síť tkání a orgánů, která pomáhá tělu zbavit se toxinů, buněčného odpadu a dalšího nežádoucího materiálu. Prvořadou funkcí lymfatického systému je transportovat lymfu. Pokud řádně nepracuje, tekutina se usazuje v tkáních a vytváří otoky.

Zpomalení až stagnace toku lymfy má za následek vznik otoků, únavy, snížení imunity a postupně rozvoj závažných onemocnění. Vede k celkovému zpomalení metabolismu a následně má vliv na nárůst hmotnosti, vznik celulity.

ODSTRANĚNÍ NEŽÁDOUCÍCH VLIVŮ OČKOVÁNÍ

Tento tělesný proces Access Consciousness® (AC) umožňuje postupné odstranění nežádoucích vlivů toho, co bylo v těle vakcinačně překódováno, včetně RNA, umělé inteligence IA. Je vhodný před každým očkováním a pokud ho tělo neobdrželo před ním, je účinný i po každém očkování. Je přínosné ho obdržet opakovaně 8-10 krát.  U těžkých následků je potřeba tento proces opakovat mnohokrát podle reakce těla.