S láskou a respektem ke každé bytosti   

 Vítám vás na stránkách STUDIA AGMARA, které  vzniklo zejména pro nás ženy . Proč pro ženy ?  Vnímám, že jsme to právě my ženy, které se potřebují zastavit , dát si prostor a čas pro sebe samé. Nechat se hýčkat, přijímat jemné láskyplné energie. Dopřát si odpočinku, klidu mysli, naladění na sebe samé , na své tělo i  duši. 

Ukotvení jemnosti a laskavosti, změní naše vibrace a přinese nám do života pozitivní změny a také velmi často ovlnivní naše nejbližší okolí.  Dnešní doba nás vede k žití v jednoduchosti, v opravdovosti a přirozenosti. Vrací nás na počátek a dává nám šanci , začít znovu a jinak. Každý sám za sebe, ve své vlastní zodpovědnosti , může nahlédnout " do sebe samé" a  může začít tvořit přesně to, co si přeje žít . Sám se postarat  o to, aby  myšlenky a  vnímání světa,  neškodily a neničily  psychycké a nakonec i fyzické zdraví.

Každý máme svoji jedinečnou cestu, na které kráčíme směrem domů ( k Bohu, Stvořiteli, Zdroji) a hledáme svoje mistrovství . Nejdůležitější ze všeho je začít . Převzít zodpovědnost za sebe , za svůj život / prožívání. Rok 2020 je rokem , který nás donutil v mnoha oblastech k zastavení. Toto zastavení je svým způsobem pro mnohé darem , je to čas pro sebe, pro ponoření se do svých hlubin , pro pochopení proč jsme se sem narodili, pro hlubší pohled na život , duši, vesmír, přírodu. Co chceme vidět, uvidíme. Co chceme zviditelnit , zviditelníme. Každý má svůj úhel pohledu, své vlastní vnímání světa , ale pravda je jen jedna.

Tvořivý zdroj / Stvořitel / Otec / Bůh  = Láska.       

Energie Lásky je tou nejvyšší vibrací, kterou lze zachytit a přenést do našeho energetického pole. Naplnit každou buňku našeho těla touto energií , zharmonizovat a odstranit bloky v těle, dřív než se dostane do nexmoci.        

Dotek sám o sobě má léčivou sílu.

Věřím v inteligenci těla.        

S  Láskou se na vás těší 

Dagmar Klingohrová  ( pro někoho Dáša / AgmaRA / Filia LiLi ) 

  

Certifikáty a osvědčení 

Systemic management - roční studium v trvání 170 hodin v Institute of systemic coaching , Praha ( Extima Group)

Osvědčení o získání profesní kvalifikace - sportovní masáž 

Certifikát - Masáž drahými kameny

Certifikát - Kraniosakrální terapie I. 

Certifikát - Indická masáž hlavy ( antistresová´)

Certifikát -  Manuální lifting obličeje 

Certifikát - Dignostika I (  bederní čás, pánev)

Certifikát  - Diagnostika II.  ( hrudní část, žebra )

Certifikát - Manuální lymfodrenáž těla v regeneraci

Certifikát - Masáž 5 kontinentů


Oblíbení autoři jejíž tvorba mně nejvíce ovlivnila :  Paul Brunton, Sanaya Roman, Lee Carroll

Děkuji za pozornost, pokud jste dočetli až sem.