Vítám vás ve svém prostoru.  Jmenuji se Dáša a od malička jsem spjatá s  vodní a rostlinnou říší.

 Moje cesta k sobě vedla přes iluze a pokřivenou pravdu, kdy jsem zapomněla na sebe a stala se " v dobré víře" zachráncem všeho a všech , jen ne sebe. Byla jsem jak květina, kterou když nezalijí, tak chřadne. Byla jsem houbou, která nasává energie druhých a ztrácí nadhled , kde je to ještě její a kde už ne. Strkala jsem hlavu do písku, tam kde bylo potřeba se vymezit. Připadalo mi, že se točím v začaroveném  kruhu , ze kterého nelze vystoupit ( to ty prográmky ).  30 let života, kde bylo všechno přesně tak , jak mělo být. Ničeho nelituji, nikoho ( ani sebe) neobviňuji.  Minulosti sbohem ! 

Dnes žiji sama sebe. Stále jsem a budu na cestě, protože o tom to , podle mé pravdy, je.  Žití v praxi. Mám své radosti i propady. Nemám patent na rozum a tak ode mně nečekejte, že vám povím, jak máte žít a co máte dělat .Mohu vám nabídnout jen to své, odžité a techniky , které vám mohou být nápomocné.

Souzním s každou bytostí, která  je hledající, je na cestě k sobě samé. V těchto chvílích, vnímám vaše tělo, vaši duši a mysl celým svým srdcem. Můj dotek se stává pohlazením , má energie inspirací . Vytvářím pro vás pole bezpečí, klidu, harmonie, kde máte možnost vyčistit si hlavu, uvolnit tělo , propojit se s duší ....přichází to, co si dovolíte  , na co jste připravené .    


Energetická vizitka nebo-li jakou energii nesu a jakým přispěním mohu pro vás být  


Má energie je jemná. Jemná terapie přináší pocit bezpečí , možnost více se uvolnit , otevřít a tím i více   " poléčit" . Můj dotek dokáže vašemu tělu, vodě v těle, připomenout potenciál, který v sobě nesete.

Obnovuji nebo vytvářím nová spojení s vaší duší. Jdeme postupně a pozvolna do velké šíře a komplexnosti . Proces je to tedy postupný a pozvolný a dovoluje vám bez omezení fungovat v každodenním životě .

Jakmile tento proces spolu nastartujeme, děje se , i když nejste právě v mé přítomnosti. Je to takový živý organismus , který mně neustále mile překvapuje ( vděčnost) .


A CO VŠECHNO JE MOŽNÉ A  MOŽNÁ JEŠTĚ VÍC ?

  • Vitalita – pociťujete , že se vám vrací životní síla, máte elán pro věci, které jste odkládaly, cítite se odpočinutí , jako kdyby vám někdo dobil baterky
  • Větší vědomí - může vám přijít od svého Vyššího Já inspirace, vhled, aha moment, který zapadne do vaší skládačky ( pravdy)
  • Nastartovává se samoléčicí proces ve vašich tělech. Můžete cítit okamžitou úlevu . Někdy však pocit " tlaku / bolesti" odchází postupně ( vše má svůj čas)
  • Vaše voda v tělo, je postupně očišťována a dostává nové Zdrojové kódy, které blahodárně působí na váš systém
  • Tělo začíná propouštět emoční blokády a jiné nežádoucí záznamy. Mění se uvnitř i vně. 
  • Přichází odpovědi pro PROČ ? a odchází mnohdy dlouho vnímaná " bolest " , to co vás upozorňovalo již na fyzickém těle, že je třeba pořešit ( většinou situace, kde jdeme proti sobě – přizpůsobujeme se na úkor svého Já ( duše), neřešíme a tiše tolerujeme , nekomunikujeme, jsme v roli oběti apod. )
  • Zlepšuje se vám nálada
  • Sebehodnota - jste sebejistější, více ukotveni ve svém středu, ve své  jedinečnosti 
  • Okolí na vás nemá takový vliv, protože víte, že vaše individualita k vám patří 
  • Prožíváte více Radosti 


Jsem tu pro všechny bytosti, které se rozhodli přijmout zodpovědnost za to , co žijí, co tvoří, ať už vědomě či nevědomě. Jsem tu pro bytosti, které rezonují či cítí , že mohu být pro ně , jejich mysl,  tělo a duši  přínosem.  CERTIFIKÁTY A OSVĚDČENÍ

Život sám v jeho rozmanitosti, zkouškách a uvědomění

Systemic management - roční studium SYSTEMICKÉHO KOUČINKU  v trvání 170 hodin v Institute of systemic coaching , Praha ( Extima Group  pod vedením  Mgr. Petr Parma )

Osvědčení o získání profesní kvalifikace - sportovní masáž

Certifikát - Masáž drahými kameny

Certifikát - Kraniosakrální terapie I. ( Edu Spa  a  Zdeňka Ocelíková )

Certifikát - Indická masáž hlavy ( antistresová´)

Certifikát - Manuální lifting obličeje

Certifikát - Dignostika I ( bederní čás, pánev)

Certifikát - Diagnostika II. ( hrudní část, žebra )

Certifikát - Manuální lymfodrenáž těla v regeneraci

Certifikát - Masáž 5 kontinentů

Praktik metody THETA HEALING

Praktik Kvantové terapie, Postav se do své síly   ( Andera Mačalíková)

Access Bars a Energetic Facelift & Body Process Practitioner ve společnosti Access Consciousness

Bars Facilitator BF ve společnosti Access Consciousness

25 let praxe v bankovním sektoru s možností být součástí středního managmentu , vést tým spolupracovníků ( s tím souvisí absolvování prověrek, seberozvojových seminářů včetně ročního studia systemického koučinku atd.)       

Oblíbení autoři jejíž tvorba mně nejvíce ovlivnila : Paul Brunton, Sanaya Roman, Lee Carroll , Dr. Dain Heer  a ŽIVOT SÁM