CERTIFIKOVANÝ KURZ ACCESS BARS®

METODA VHODNÁ PRO  CELOU RODINU , PRO TERAPEUTY, MASÉRY/KY , KADEŘNICE, KOSMETIČKY, ŠKOLY, ŠKOLKY, DĚTSKÉ DOMOVY , PRO ZAMĚSTNAVATELE ........ VŠUDE TAM, KDE SI ŽÁDÁTE PRO SEBE, SVÉ BLÍZKÉ, ZAMĚSTNANCE NEBO KLIENTY VÍCE VĚDOMÍ . PŘEJETE SI DO ŽIVOTA POZVAT RADOST, LEHKOST . PŘEJETE SI BÝT VÍCE V KLIDU A MÍRU SE SEBOU A TÍM I S DRUHÝMI, VÍCE VITALITY, ZDRAVÍ , POHODY. 

Mým přáním je, aby k denní hygieně o tělo  přibyla v každé rodině  i hygiena mentální , psychická  a když ne denně, tak týdně. Aby každý člen rodiny včetně dětí dostával  pravidelné barsy od své maminky, babičky, tatínka či dědečka . A půjdu ještě dál, aby se součástí školní výuky staly barsy a k hodinám tělocviku přibyly hodiny barsů ! Dokážete si představit, jak by vypadal svět za jednu generaci, když by naše nejmladší dostaly šanci a mohly  pravidelně nebo kdykoliv si řeknou , přijímat barsy ?  Když by vše, co potřebují " vyčistit " z hlavy bylo pravidelně uklizeno ? Když by měly nástroje k tomu být tím, čím jim náleží ?  WOW.  Asi tušíte, že tahle realita , když si ji zvolíme, je možná a že je jen na nás, na naší volbě, zda ji začneme realizovat. 

 Možná bych vám, teď tady, měla vysvětlit, jak metoda funguje, jak je to vlastně možné, že dokáže tak jednoduše vyčistit hlavu od myšlenek, které neslouží, dát naději lidem na lepší zítřek, vykouzlit úsměv, zbavit se deprese, úzkosti, závislosti , nalít zpět chuť do života, zkrátka učinit nás šťastnými. 

Přijímáním  bars (  dotek na 32 bodů na hlavě) dochází k rozpouštění elektrického náboje, který se nashromáždil v mozku. Ve specifických bodech na hlavě jsou nashromážděny všechny naše myšlenky, nápady, přesvědčení, obavy, emoce a postoje, o kterých jsme během všech životů nabyli dojem, že jsou důležité. Náš mozek je počítač a sezení Bars je zmáčknuté tlačítko delete ( vymazat) na počítači.  Tato metoda tedy dokáže vymazat nepotřebné, nesloužící , omezující a zatěžující z naší hlavy.  

Během terapie se zpomalí mozkové vlny , což umožní přístup k vzorcům chování a systémům přesvědčení a postojů. Tím, že dokážeme vymazat nefunkční, zbavujeme se minulosti . Přestáváme minulost projektovat stejným ( naučeným, převzatým atd. )  způsobem do budoucnosti. . Jsme více přítomni ve svém životě, více vnímavější, vědomější.  

Ráda uvádím , vše , co mi funguje do praxe a také ráda používám pro své klienty a v rodině ( pokud si o to řeknou)  . Hraji si s tím, pozoruji, zkoumám a tím si otvírám i nové možnosti , které  přichází . Stávám se inspiraci pro druhé, když si ji zvolí. Investice do kurzu,   je investicí na celý život a může mít široké pole působnosti, když se tomu otevřete a možná právě i vy, kteří jste dočetli až sem, možná i vy , patříte k bytostem, kteří si přejí tvořit jinou realitu a chtějí být součástí něčeho jiného, nového.  Pojďme tedy vyslat otevřenou otázku bez odpovědi do Vesmíru a nechme se vést energií , Ráda se potkám, s některými z vás ve svém Studiu Agmara na kurzu a teď slíbená otázka  -  co všechno je možné pro nás, naše blízké, naše známé, pro místo, kde žijeme,  pro tento svět,  co si ještě ani nedokážeme představit , když si  dovolíme uznat sami sebe coby nekonečnou bytost , která nám umoˇžňuje vytvářet život za hranice našich přesvědčení  ?  Metoda Access Bars je jednoduchá a velmi účinná. Na rozdíl o jiných metod umožňuje uvolňovat a rozpouštět bloky a omezení lehce, bez nutnosti " nořit " se do minulosti . Tělo se u ní příjemně zrelaxuje a odpočine a znovu začne přijímat. Je to skvělý způsob, jak pomoci sobě a ostatním.

PRŮBĚH KURZU :

  • kurs je jednodenní a trvá 7 - 8 hodin
  • seznámím vás s metodou a jejím zakladatelem Gary Douglasem
  • vysvětlím vám, jak tato metoda funguje
  • naučím vás , kde se nachází a jak spouštět a aktivovat 32 bodů na hlavě
  • 2x přijmete sezení Bars a 2x poskytne
  • obdržíte další užitečné nástroje v podobě čistícího prohlášení a tělesných procesů
  • získáte český manuál Access Bars, foto návod- bodů Bars pro každodenní použití, mapu hlavy a jejich bodů s podrobným popisem

Metodu Access Bars se zvládne naučit každý. Není třeba žádných zvláštních předpokladů a schopností. Absolvováním kurzu se stáváte certifikovaným praktikem Access Bars® a můžete tuto metodu ihned začít používat v rámci své praxe nebo jen pro sebe a své blízké.

Praktikatni této metody mají možnost zúčastnit se , za symbolický poplatek, pravidelných výměn, zde ve Studiu Agmara. Setkání obdobně naladěných bytostí , posiluje energetické pole a přispívá nám všem.

Co kdyby toto bylo začátkem něčeho nového? Co dalšího je ještě možné ?

CENA KURZU je stanovena společností Access Consciousness®

První absolvování kurzu:  7850 Kč

Opakování kurzu:  3 925,- Kč
Děti od 15 do 17ti let :  3 925,- Kč                                                                                                                                              Děti do 15-ti let v doprovodu platícího účastníka : zdarma 

Drobné občerstvení zajištěno . Vezměte si sebou dobrou náladu . Těším se na vás.

Pojďte si dopřát den plný zábavy, aha momentů a nových uvědomění. Co kdyby to byl první den ve vašem životě, kdy se nebudete za nic soudit, kdy budete k sobě laskaví a kdy si můžete vybrat tvořit svůj život jinak?


REGISTRACE NA KURZY

( zde nebo v sekci Registrace, příp. tel. 775 191 128 )

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět. Pokud Vám nevyhovuje vyhlášený termín, navrhněte do zprávy jiný.