Termín kurzu  - každá první sobota v měsíci - nejbližší  1.4. 2023

CERTIFIKOVANÝ KURZ ACCESS BARS®

Pojďte si dopřát den plný zábavy, aha momentů a nových uvědomění. Co kdyby to byl první den ve vašem životě, kdy se nebudete za nic soudit, kdy budete k sobě laskaví a kdy si můžete vybrat tvořit svůj život jinak?

Metoda Access Bars je jednoduchá a velmi účinná. Na rozdíl o jiných metod umožňuje uvolňovat a rozpouštět bloky a omezení lehce, bez nutnosti " nořit " se do minulosti . Tělo se u ní příjemně zrelaxuje a odpočine a znovu začne přijímat. Je to skvělý způsob, jak pomoci sobě a ostatním.

PRŮBĚH KURZU :

  • kurs je jednodenní a trvá 7 - 8 hodin
  • seznámím vás s metodou a jejím zakladatelem Gary Douglasem
  • vysvětlím vám, jak tato metoda funguje
  • naučím vás , kde se nachází a jak spouštět a aktivovat 32 bodů na hlavě
  • 2x přijmete sezení Bars a 2x poskytne
  • obdržíte další užitečné nástroje v podobě čistícího prohlášení a tělesných procesů
  • získáte český manuál Access Bars, foto návod- bodů Bars pro každodenní použití, mapu hlavy a jejich bodů s podrobným popisem

Metodu Access Bars se zvládne naučit každý. Není třeba žádných zvláštních předpokladů a schopností. Absolvováním kurzu se stáváte certifikovaným praktikem Access Bars® a můžete tuto metodu ihned začít používat v rámci své praxe nebo jen pro sebe a své blízké.

Praktikatni této metody mají možnost zúčastnit se , za symbolický poplatek, pravidelných výměn, zde ve Studiu Agmara. Setkání obdobně naladěných bytostí , posiluje energetické pole a přispívá nám všem.

Co kdyby toto bylo začátkem něčeho nového? Co dalšího je ještě možné ?

CENA KURZU je stanovena společností Access Consciousness®

První absolvování kurzu: 6300,-Kč

Opakování kurzu: 3150,-Kč
Děti 16-17 let :3150,-Kč
Děti do 15-ti let: zdarma v doprovodu platícího účastníka

Drobné občerstvení zajištěno . Vezměte si sebou dobrou náladu . Těším se na vás.

Pojďte si dopřát den plný zábavy, aha momentů a nových uvědomění. Co kdyby to byl první den ve vašem životě, kdy se nebudete za nic soudit, kdy budete k sobě laskaví a kdy si můžete vybrat tvořit svůj život jinak?


REGISTRACE NA KURZY

( zde nebo v sekci Registrace, příp. tel. 775 191 128 )

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět. Pokud Vám nevyhovuje vyhlášený termín, navrhněte do zprávy jiný.